Archiwa tagu: 10km

JASTRZĘBSKA DZIESIĄTKA – 21.09.2019

Świetnie zorganizowane zawody, obsada mistrzowska także mega wyniki, trasa okazała nie tak łatwa jak z opowieści ale padło parę wyników życiowych.
Na pewno wrócimy tam za rok na X edycję.
Start nietypowy bo kobiety startowały wcześniej 🏃‍♂️ i później zaczęła się gonitwa . Różnica w starcie o 3min 47sek jest to różnica pomiędzy rekordami Polski na 10km (ulica) mężczyzn (28:22) i kobiet (32:09).

Wyniki KB :

42. STARZYCKI Przemysław – 37:08.45
169. MICHALSKI RAFAŁ – 42:50.60
176. KORCZ DANIEL – 43:07.80
184. GLINIECKI BARTŁOMIEJ – 43:18.40
188. GIGOŃ DARIUSZ – 43:24.25
202. SZAREK RAFAŁ – 43:44.55
232. RĘBISZ PAWEŁ – 44:42.50
269. NIEMCZYK RAFAŁ – 46:54.90
272. TARNAWSKI ANDRZEJ – 45:47.90
287. RUBIN ANDRZEJ – 46:31.70
289. MAJKA TOMASZ – 46:37.05
297. NIEMCZYK RAFAŁ – 46:54.90
324. KOŹMIENKO BEATA – 47:43.75
332. ŻALIŃSKI ZBIGNIEW – 48:55.05
359. CIEZAK-RAUSZER
MAGDALENA – 48:31.60
408. BRZOZOWSKA TERESA – 49:53.05 – 3. msc. w kat
421. BUDKA AGATA – 50:19.35
455. NOWAK AGNIESZKA – 51:32.20
518. BOŚ PRZEMYSŁAW – 53:47.95
566. SZOZDA TERESA – 55:14.60
573. CZOPEK AGNIESZKA – 55:27.40
593. GUJA BOGUSŁAW – 56:10.40
640. BOŚ NATALIA – 56:18.55
726. WALESZ JOANNA – 01:03:31.00

 

III Chrzanowski Bieg Uliczny Pociąg do biegania – 19.05.2019

17. Przemysław Starzycki – 00:39:05
20. Mariusz Kiljan – 00:40:11
28. Miłosz Lech – 00:42:07 0
32. Dariusz Gigoń – 00:42:23
47. Piotr Kolka – 00:44:14
71. Paweł Rębisz – 00:46:14
79. Rafał Szarek – 00:46:50
83. Damian Rykalski – 00:47:04
93. Beata Koźmienko – 00:47:42
95. Krzysztof Pieczara – 00:47:53
101. Rafał Kucharski – 00:48:10
116. Tomasz Marcinowski – 00:49:08
136. Magda CIEZAK-RAUSZER – 00:50:27
138. Ela KUCZMINSKA-CIĄGWA- 00:50:31
159. Artur Kopeć – 00:52:05
161. Agata KOWALCZYK-GROCHLA – 00:52:11
170. Zbyszek Żaliński – 00:52:45
177. Aneta Wilczyńska – 00:53:05
215. Andrzej Rubin – 00:56:04
217. Katarzyna Syguła – 00:56:07
228. Boguś Guja – 00:56:57
231. Teresa Szozda – 00:57:14
248. Grzegorz Stano – 00:59:18
na 5km :
16. Bartek Gliniecki – 00:20:31
21. Emilia Stańkowska – 00:21:00
120. Agnieszka Czopek – 00:27:19
195. Przemek Boś – 00:29:45
198. Natalia Boś – 00:29:47
253. Kazek Kawulak – 00:32:29

VI Harpagańska Dycha – 31.03.2019

MCE IMIĘ NAZWISKO CZAS CZAS NETTO MIN/KM
29 PRZEMYSŁAW STARZYCKI 00:38:06 00:38:06 03:49:00
42 MARIUSZ KILJAN 00:39:02 00:39:01 03:54:00
49 MARIUSZ DRABIŃSKI 00:39:46 00:39:46 03:59:00
56 PIOTR KOLKA 00:40:08 00:40:06 04:01:00
72 MIŁOSZ LECH 00:40:59 00:40:59 04:06:00
86 DARIUSZ GIGOŃ 00:41:45 00:41:41 04:10:00
146 BARTŁOMIEJ GLINIECKI 00:43:58 00:43:56 04:24:00
161 PRZEMYSŁAW FILIPEK 00:44:33 00:43:53 04:27:00
165 RAFAŁ SZAREK 00:44:43 00:44:36 04:28:00
191 DAMIAN RYKALSKI 00:45:30 00:45:20 04:33:00
213 ROBERT CHMIELEWSKI 00:46:26 00:46:16 04:39:00
238 KRZYSZTOF PIECZARA 00:47:15 00:46:16 04:43:00
241 PAWEŁ RĘBISZ 00:47:16 00:46:24 04:44:00
282 BEATA KOŹMIENKO 00:48:28 00:48:28 04:51:00
283 PRZEMYSŁAW BOŚ 00:48:29 00:47:56 04:51:00
306 MAGDALENA CIEŻAK-RAUSZER 00:49:02 00:48:46 04:54:00
311 TOMASZ MAJKA 00:49:12 00:48:40 04:55:00
325 BŁAŻEJ PIECZARA 00:49:39 00:49:31 04:58:00
365 RAFAŁ KUCHARSKI 00:50:42 00:50:09 05:04:00
393 TERESA BRZOZOWSKA 00:51:38 00:51:06 05:10:00
417 ZBIGNIEW ŻALIŃSKI 00:52:38 00:52:16 05:16:00
440 AGATA KOWALCZYK-GROCHLA 00:53:22 00:52:52 05:20:00
486 MARTA MARCINOWSKA 00:54:29 00:53:50 05:27:00
513 ROBERT CIUPEK 00:55:20 00:54:41 05:32:00
514 DARIA CIUPEK 00:55:21 00:54:42 05:32:00
548 AGNIESZKA CZOPEK 00:56:09 00:55:37 05:37:00
558 MARIUSZ SOBOTA 00:56:29 00:56:24 05:39:00
574 TERESA SZOZDA 00:56:56 00:56:32 05:42:00
638 AGNIESZKA BUCHOWICZ 00:59:33 00:59:00 05:57:00
639 PIOTR BRZOZOWSKI 00:59:33 00:58:41 05:57:00
682 GRZEGORZ STANO 01:01:42 01:01:11 06:10:00
763 KAZIMIERZ KAWULAK 01:06:13 01:05:41 06:37:00

Drużyna w składzie :  Przemysław Starzycki, Mariusz Kiljan, Mariusz Drabiński i Beata Koźmienko zajęła w klasyfikacji drużynowej II miejsce !! Gratulacje 🙂