Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego „O Puchar Starosty Żywieckiego”

Takie ciekawostki z Półmaratonu w Żywcu.

Chciałem zrobić Wam tabelkę z wynikami osób, które obecnie startują, ale bardziej ciekawe okazały się wyniki i osoby, które startowały od początku imprezy w Żywcu.

Klub wpisywał się wtedy jako Klub Biegacza MCKiS Jaworzno.

I tak uwaga rok 2000, wyniki naszych /w zawodach brało udział 142 biegaczy/.

Robert Chmielewski – 01:28:05

Sobota Mariusz – 01:36:03

Tosza Czesław – 01:36:12

Bachowski Marek – 01:36:53

Gębski Grzegorz – 01:39:24

Jachymczyk Norbert – 01:40:11

rok 2001, w zawodach brało udział 212 biegaczy :

Cembrzyński Stanisław – 01:13:45

Obertyn Roman – 01:22:12 – jako KS Energetyk

Robert Chmielewski – 01:29:58

Bachowski Paweł – 01:40:29

Jachymczyk Norbert – 01:40:51

Zastawnik Włodzimierz – 01:47:30

Gębski Grzegorz – 01:47:30

Brajer Tomasz – 01:48:54

Sobota Mariusz – 02:09:44

rok 2002, w zawodach brało udział 242 biegaczy :

Cembrzyński Stanisław – 01:15:41

Robert Chmielewski – 01:30:40

Robert Ciupek – 01:30:41

Jachymczyk Norbert – 01:36:05

Gębski Grzegorz – 01:36:07

Sobota Mariusz – 01:40:46

Brajer Tomasz – 01:44:39

Ciupek Daria – 01:54:37

rok 2003, w zawodach brało udział 272 biegaczy :

Cembrzyński Stanisław – 01:13:02

Gomułczyński Mariusz – 01:29:25

Ciupek Robert – 01:30:12

Jachymczyk Norbert – 01:32:38

Chmielewski Robert – 01:38:37

Bartyzel Krzysztof – 01:40:01

Brajer Tomasz – 01:42:25

Gębski Grzegorz – 01:43:50

Ciupek Daria – 01:50:22

Bachowski Paweł – 01:58:08

Potępa Beata – 02:11:18

Sobota Mariusz – 02:12:10

rok 2004, w zawodach brało udział 345 biegaczy :

Cembrzyński Stanisław – 01:13:44

Płonka Piotr – 01:26:15

Jachimczyk Norbert – 01:31:05

Ciupek Robert – 01:33:21

Chmielewski Robert – 01:37:00

Gębski Grzegorz – 01:38:21

Jamróz Marian – 01:44:07

Brajer Tomasz – 01:47:34

Dąbek Artur – 01:51:57

Ciupek Daria – 01:52:36

Warszawski Włodzimierz – 01:55:44

Bachowski Paweł – 02:06:20

rok 2005, w zawodach brało udział 265 biegaczy :

Jachimczyk Norbert – 01:30:01

Płonka Piotr – 01:30:05

Ciupek Robert – 01:37:29

Ciupek Daria – 01:58:57

rok 2006, w zawodach brało udział 420 biegaczy :

Cembrzyński Stanisław – 01:17:48

Westenholz Piotr – 01:27:24

Jachymczyk Norbert – 01:28:06

Ciupek Robert – 01:31:11

Płonka Piotr – 01:38:08

Gębski Grzegorz – 01:41:09

Ciupek Daria – 01:45:03

Dudziak Mateusz – 01:51:27

Dąbek Artur – 01:52:47

Potępa Beata – 01:53:13

rok 2007, w zawodach brało udział 515 biegaczy :

Cembrzyński Stanisław – 01:24:16

Jachimczyk Norbert – 01:29:15

Westenholz Piotr – 01:29:46

Płonka Piotr – 01:32:27

Gębski Grzegorz – 01:38:21

Jamróz Marian – 01:41:24

Król Tadeusz – 01:51:53

Dyląg Marek – 02:02:49

rok 2008, w zawodach brało udział 457 biegaczy :

Jachymczyk Norbert – 01:26:34

Westenholz Piotr – 01:26:40

Głowacz Mateusz – 01:32:02

Michalski Rafał – 01:35:55

Tkacz Paweł – 01:37:27

Gębski Grzegorz – 01:37:36

Ciupek Robert – 01:38:47

Kopeć Artur – 01:39:11

Chmielewski Robert – 01:41:41

Jamróz Marian – 01:44:01

Płonka Piotr – 01:46:54

Warszawski Włodzimierz – 01:49:04

Dyląg Marek – 01:49:17

Potępa Beata – 01:53:07

Ciupek Daria – 01:55:34

Guja Przemysław – 01:55:54

rok 2009, w zawodach brało udział 540 biegaczy :

Cembrzyński Stanisław – 01:20:06

Ciupek Robert – 01:32:13

Płonka Piotr – 01:36:45

Płonka Paweł – 01:39:32

Sojka Robert – 01:47:40

Kopeć Artur – 01:48:29

Dyląg Marek – 01:49:49

Ciupek Daria – 01:52:07

Bednarczyk Łukasz – 02:02:41

rok 2010, w zawodach brało udział 716 biegaczy :

Głowacz Mateusz – 01:26:29

Dziedzic Marcin – 01:34:06

Chmielewski Robert – 01:35:04

Gębski Grzegorz – 01:36:49

Płonka Paweł – 01:39:13

Sojka Robert – 01:42:53

Bednarczyk Łukasz- 01:45:21

Brzozowski Piotr – 02:00:32

Król Tadeusz – 02:10:34

Pieczara Krzysztof – 02:10:59

rok 2011, w zawodach brało udział 700 biegaczy :

Głowacz Mateusz – 01:24:34

Westenholz Piotr – 01:26:30

Dziedzic Marcin – 01:33:46

Chmielewski Robert – 01:34:01

Michalski Rafał – 01:34:11

Płonka Piotr – 01:34:41

Sojka Robert – 01:35:21

Płonka Paweł – 01:36:14

Gębski Grzegorz – 01:44:26

Pieczara Krzysztof – 01:48:05

Brzozowski Piotr – 01:55:20

Jamróz Marian – 01:57:22

Dyląg Marek – 01:58:09

Karkosz Ryszard – 02:01:45

Król Tadeusz – 02:13:30

Ciupek Robert – 02:29:41

rok 2012, w zawodach brało udział 848 biegaczy :

Głowacz Mateusz – 01:26:13

Westenholz Piotr – 01:26:37

Płonka Piotr – 01:33:18

Cisłak Arkadiusz – 01:36:04

Chmielewski Robert – 01:37:18

Sojka Robert – 01:38:26

Likpa Krzysztof – 01:46:57

Pieczara Krzysztof – 01:48:31

Jamróz Marian – 01:50:57

Kopeć Artur – 01:53:39

Brzozowski Piotr – 01:54:01

Warszawski Włodzimierz – 01:54:18

Bednarczyk Łukasz – 01:58:13

Dyląg Marek – 02:02:05

Król Tadeusz – 02:05:22

Ciupek Daria – 02:22:15

Ciupek Robert – 02:34:14

rok 2013, w zawodach brało udział 1176 biegaczy :

Głowacz Mateusz – 01:25:55

Lipka Krzysztof – 01:27:26

Bogacki Andrzej – 01:32:06

Chmielewski Robert – 01:43:22

Krupa Andrzej – 01:43:38

Rubin Andrzej – 01:44:27

Brzozowski Piotr – 01:49:33

Gliniecki Bartłomiej – 01:51:23

Kopeć Artur – 01:56:05

Dyląg Marek – 01:57:01

Dziedzic Marcin – 01:57:15

Pieczara Krzysztof – 02:00:54

Warszawski Włodzimierz – 02:02:43

rok 2014, w zawodach brało udział 1455 biegaczy :

Drabiński Mariusz – 01:31:46

Bogacki Andrzej – 01:36:12

Chmielewski Robert – 01:36:33

Płonka Piotr – 01:38:42

Rubin Andrzej – 01:38:46

Gliniecki Bartłomiej – 01:45:52

Brzozowski Piotr – 01:47:41

Dyląg Marek – 01:53:33

Brzozowska Teresa – 01:53:35

Warszawski Włodzimierz – 01:59:51

rok 2015, w zawodach brało udział 1850 biegaczy :

Westenholz Piotr – 01:29:01

Bogacki Andrzej – 01:39:40

Chmielewski Robert – 01:40:11

Sydoryk Artur – 01:44:30

Szozda Arkadiusz – 01:47:28

Pieczara Krzysztof – 01:49:45

Gawron Piotr – 01:53:41

Brzozowski Piotr – 01:56:09

Brzozowska Teresa – 01:56:56

Dyląg Marek – 01:58:37

Warszawski Włodzimierz – 02:04:07

Partyka Bożena – 02:15:54

rok 2016, w zawodach brało udział 2244 biegaczy :

Zieliński Marek – 01:32:18

Płonka Paweł – 01:35:11

Płonka Piotr – 01:35:20

Wolanin Maciej – 01:37:58

Rubin Andrzej – 01:38:00

Szozda Arkadiusz – 01:38:09

Chmielewski Robert – 01:38:36

Sydoryk Artur – 01:41:34

Paprocki Wiesław – 01:42:47

Bogacki Andrzej – 01:43:09

Gawron Piotr – 01:46:11

Lech Miłosz – 01:47:02

Gliniecki Bartłomiej – 01:47:27

Michalski Rafał – 01:48:55

Niemczyk Rafał – 01:50:17

Pieczara Krzysztof – 01:51:20

Brzozowski Piotr – 01:54:34

Brzozowska Teresa – 01:58:05

Dyląg Marek – 01:59:37

Partyka Jakub – 02:02:54

Lipka Kamila – 02:03:35

Ciupek Daria – 02:05:06

Ciupek Robert – 02:05:10

Warszawski Włodzimierz – 02:07:41

Syguła Katarzyna – 02:08:52

rok 2017, w zawodach brało udział 1725 biegaczy :

Lipka Krzysztof – 01:25:54

Gigoń Dariusz – 01:43:13

Chmielewski Robert – 01:44:38

Tarnawski Andrzej – 01:47:54

Koźmienko Beata – 01:51:48

Pieczara Błażej – 01:55:06

Michalski Rafał – 01:56:44

Korcz Daniel – 01:58:01

Rubin Andrzej – 01:58:04

Brzozowska Teresa – 02:04:32

Szozda Teresa – 02:04:56

Ciupek Robert – 02:07:40

Ciupek Daria – 02:07:43

Brzozowski Piotr – 02:13:39

Guja Bogusław – 02:14:29

Jamróz Karolina – 02:17:07

rok 2018 ? 🙂

BOŚ PRZEMYSŁAW, BUDKA AGATA, CHMIELEWSKI ROBERT, CIUPEK DARIA, CIUPEK ROBERT, DZIEDZIC MARCIN, FILIPEK PRZEMYSŁAW, GIGOŃ DARIUSZ, GLINIECKI BARTŁOMIEJ, GUJA BOGUSŁAW , JĘDRZEJCZAK ANNA,

KILJAN MARIUSZ, KOLKA PIOTR, KORCZ DANIEL, KOWALCZYK-GROCHLA AGATA, KOŹMIENKO BEATA, KUŚ GABRIELA, LECH MIŁOSZ, MAZUREK PIOTR,

NOGAJ PAWEŁ, PAPROCKI WIESŁAW, PIECZARA BŁAŻEJ, PIECZARA KRZYSZTOF, RUBIN ANDRZEJ, RYKALSKI DAMIAN, SOBOTA MARIUSZ, SYDORYK ARTUR, SZAREK RAFAŁ, TARNAWSKI ANDRZEJ.

Czy ktoś wpisze się na listę najlepszych powiedzmy 30-stu pierwszych wyników KB MCKiS Jaworzno w historii startów w Żywcu ? powodzenia

lp Imię Nazwisko Czas
1 Cembrzyński Stanisław 01:13:02
2 Cembrzyński Stanisław 01:13:44
3 Cembrzyński Stanisław 01:13:45
4 Cembrzyński Stanisław 01:15:41
5 Cembrzyński Stanisław 01:17:48
6 Cembrzyński Stanisław 01:20:06
7 Obertyn Roman 01:22:12
8 Cembrzyński Stanisław 01:24:16
9 Głowacz Mateusz 01:24:34
10 Lipka Krzysztof 01:25:54
11 Głowacz Mateusz 01:25:55
12 Głowacz Mateusz 01:26:13
13 Płonka Piotr 01:26:15
14 Głowacz Mateusz 01:26:29
15 Westenholz Piotr 01:26:30
16 Jachymczyk Norbert 01:26:34
17 Westenholz Piotr 01:26:37
18 Westenholz Piotr 01:26:40
19 Westenholz Piotr 01:27:24
20 Lipka Krzysztof 01:27:26
21 Robert Chmielewski 01:28:05
22 Jachymczyk Norbert 01:28:06
23 Westenholz Piotr 01:29:01
24 Jachimczyk Norbert 01:29:15
25 Gomułczyński Mariusz 01:29:25
26 Westenholz Piotr 01:29:46
27 Robert Chmielewski 01:29:58
28 Jachimczyk Norbert 01:30:01
29 Płonka Piotr 01:30:05
30 Ciupek Robert 01:30:12